SM YACHTS

SM Yachts, 1999 yılında İstanbul Tuzla’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne her daim gelişmeyi misyon edinen firmamız Antalya Serbest Bölge'de yurtdışına krom ekipman ihracatı yapamaktadır. Lomboz, çapa, merdiven, kapak, pantograf kapı, salon kapısı, döşeme kapısı, baba, loça, tırabzan, bayrak direği vb. yat ekipmanları, gemi ekipmanları, krom ekipmanlarımızı en iyi kalite krom, karbon, alüminyum kullanarak imal etmekteyiz.

Üretken Ortaklıklar
SM Yachts olarak, alanında uzmanlaşmış firmalarla proje, tasarım, imalat teknolojileri bilgi birikimimizi karşılıklı geliştirmekte ve yeniliklerin öncüsü olmaktayız.

Kalite Güvencesi
SM Yachts atölyelerinde, alanının en iyilerinden oluşan kadromuzun geliştirdiği tekniklerle ince detaylara inmek ve kusursuz yüzey kalitesi elde etmek çizgimizdir. Ürünlerimiz birinci sınıf kalitede olup, yüzey kalitesi, mukavemeti ve sorunsuz montajı garantilidir.

En İyisiyle Çalışın, En İyisini Yapın
Kurulduğu günden bu yana her zaman gelişmeyi misyon edinen firmamız yat ve mega yat sektöründe tasarımlarıyla, malzeme ve ürün kalitesiyle fark yaratmaktadır.

Projelerinizi Hazırlayalım

İLETİŞİM